ویدیو ها

تمرینات هادی چوپان زیر نظر هانی رامبد

هادی چوپان برای کسب موفیقت های بیشتر و قهرمانی در مسابقات مستر المپیا تصمیم گرفت تا با عضویت در تیم ایوژن و تمرین زیر نظر برترین مربی جهان هانی رامبد راه را برای حضور خود در المپیا مهیا کند، باید دید که اگر شرایط دریافت ویزا برای هادی چوپان فراهم شود او میتوانید همراه هانی رامبد همانند فیل هیث و جرمی بوندیا به قهرمانی مسابقات مستر المپیا در دسته ۲۱۲ پوندی ها برسد ؟

تیشرت بدنسازی Gold's GYM سویشرت های حرفه ای ورزشی

دراین دو ویدئو که به تازگی منتشر شده تمرینات عضلات پشت و پای هادی چوپان را به سبک تمرینی مخصوص هانی رامبد یعنی سیستم FST7 مشاهده خواهیم کرد.

سیستم تمرین FST-۷ برای اولین بار توسط هانی رامبد مربی ایرانی ابدا شد هنی تاکنون مربی ۱۳ المپیای بوده است، پایه اصلی تمرین براساس کش آمدن فاشیا(تور سفت و سخت محکمی که از جنس فیبروپلاست و کلاژن است که عضلات را محاصره کرده و مانع رشد عضلات میشود) و رشد عضلات براساس شوک و کشش میباشد و عدد ۷ در انتهای FST به معنای ۷ ست تمرین یک گروه عضلانی در انتهای برنامه است، شما نمیتوانید این برنامه تمرین را همیشه برای یک گروه عضلانی انجام دهید و حداکثر مدت تمرین هر گروه عضلانی ۳ هفته می‌باشد و پس از آن باید به گروه عضلانی بعدی رفته و آن را با این سیستم، تمرین دهید. این سیستم تمرین باعث رساندن افرادی مثل: جی کاتلر، فیل هیث وجرمی بوندیا به قله موفقیت شده است.

 

حتما بخوانید  نکات کوتاه برای کاهش وزن
برچسب ها

نسل آهن

سلام :) اگه از این مقاله (مطلب) استفاده کرده اید و یا چیزی به علم شما افزوده شده نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید تیشرت بدنسازی
پوشاک زمستانه نسل آهن