نسل جدید محصولات کمپانی ماسل تک

کمپانی ماسل تک یکی از بهترین و نام آورترین شرکت های تولید کننده مکمل های ورزشی در دنیا میباشد. یکی از سیاست های اصلی این شرکت همواره تولید محصولات جدید و نوین با کیفیت بوده است دراین مقاله از نسل آهن قصد داریم تا شما را جدید ترین محصولات این شرکت آشنا کنیم.
این پست صرفا به منظور معرفی مکمل های ورزشی میباشدو برای خرید مکمل های ورزشی به نمایندگی های مجاز سازمان غذا و دارو مراجعه کنید.

mb-trilogy

مکمل فسفا ماسل PHOSPHA MUSCLE

مکمل فسفا ماسل ماسل تک محصولی فوق العاده برای ساخت عضله با کیفیت و افزایش توان عضلات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد . فرمولاسیون فسفا ماسا ماسل تچ کاملا پزشکی بوده و بدون رساندن کمترین ضرر باعث ایجاد تغییرات اساسی در حجم عضلات فرد مصرف کننده می شود . دانشمندان آمریکایی پس از انجام مطالعات و تحقیقات بسیار تاثیرات غیرقابل باور و پتانسیل بالای آنابولیک فسفا ماسل Muscletech رو نمایی کردند .
در حین زمان تمرینات سخت ، مقاومت اسید فسفاتیدیک به صورت کاملاً طبیعی در بدن افزایش پیدا می کند و پس از آن به mTOR وصل می شود و در نتیجه سنتز پروتئین را در عضلات افزایش می دهد که این مسئله باعث افزایش توده های عضلانی فرد می شود . در واقع می توان گفت که Phospha Muscle ماسل تک خالص ترین حالت ممکن از اسید فسفاتیدیک را به mTOR انتقال می دهد تا بدین وسیله نهایت افزایش حجم و توان را برای فرد به ارمغان بیاورد .
فسفا ماسل ماسل تچ چگونه کار می کند ؟
توجه به این نکته از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که اسید فسفاتیدیک در واقع یک لیپید سیگنالینگ مهم است که در طیفی از فرآیندهای بیولوژیکی نقش حیاتی دارد . از جمله این فرایند ها که برای ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار است سنتز پروتئین می باشد . اسید فسفاتیدیک بخش عمده ای از غشای سلولی را تشکیل می دهد و می توان گفت که نقش های متعدد و مهمی را در فعالیت های سلول ها بازی می کند .
برای ورزشکارانی که به دنبال ساخت عضله های بیشتر می باشند مسئله مهم این است اسید فسفاتیدیک به صورت پیاپی مسیر سیگنالینگ که با عنوان mTOR1 شناخته می¬شود را با کیفیت طی کند و همین مسئله باعث افزایش سنتز پروتئین و در نتیجه افزایش حجم عضلانی خشک می شود .
دانشمندان پس از مطالعات علمی مختلف دریافتند که رساندن اسید فسفاتیدیک به صورت مکمل به بدن افرادی که ورزش می کنند در رشد هر چه بیشتر عضلات آن ها بسیار تاثیر گذار می باشد

phosphamuscleheader

کارایی فسفا ماسل ماسل تچ :

 • به دست آوردن ۵.۳ پوند عضله خالص در کمترین زمان ممکن
 • افزایش ۶۰ % قدرت عضلانی
 • کاهش کاتابولیسم و تسریع ترمیم و ریکاوری بدن
 • افزایش فسفاتیدیک اسید و در نتیجه عضله سازی بیشتر و با کیفیت تر

 

مکمل Clear Muscle ماسل تک

مکمل Clear Muscle ماسل تک آمریکا محصولی فوق العاده برای عضله سازی با کیفیت بدون داشتن کمترین عوارض به همراه افزایش قدرت و استقامت عضلات می باشد .
در بازار جهانی هیچ مکملی مانند مکمل کلیر ماسل Muscle Tech وجود ندارد !
Clear Muscle یک مکمل بدنسازی جدید می باشد که از ترکیب عضله سازی انقلابی ماده ای به نام بتا تور ( BetaTOR ) تشکیل شده است و این ترکیب خاص شامل مشتقات اسید آزاد HMB و متابولیت های آمینو اسید شاخه ای لوسین می باشد . در واقع می توان این طور بیان کرد که این ترکیب ویژه پتانسیل واقعی برای رشد هرچه بیشتر ، اثربخش بودن و پیشرفت را آزاد می کند . کلیر ماسل Muscletech اولین مکملی می باشد که حاوی ماده بتا تور ( BetaTOR ) است . ماسل تچ این مکمل را به صورت کپسول های مایع شفاف ارائه می دهد . ماهیت اسیدی مواد تشکیل دهنده Clear ماسل باعث شده است که محتوای داخل کپسول های آن چسبنده و همانند آب و شفاف باشد . همین مسئله هضم آن را ساده کرده و باعث می شود که به سرعت در جریان خون وارد شود و بتواند به سرعت توسط عضلات بدن جذب شود .
مکمل کلیر ماسل ماسل تچ آمریکا فرمولاسیون انقلابی خود را با ماده ای به نام بتا تور ( BetaTOR ) عرضه می کند . بتاتور دارای توان فوق العاده ای برای ایجاد شرایط آنابولیک برای رشد هر چه بیشتر عضلات مصرف کنندگان تنها در ۲ کپسول می باشد . آزمایشات نشان می دهد که مصرف ۲۰۰ گرم پروتئین وی خالص با مصرف تنها ۱ گرم بتاتور موجود در کپسول های clear Muscle برابری می کند . علاوه بر آن این ماده از کاتابولیسم عضلات جلوگیری می کند و باعث حاصل شدن نتایج فوق العاده ای در حجیم شدن و با کیفیت شدن عضلات می شود .
میزان عضله سازی برای افراد مختلف باتوجه به ژنتیک ، تغذیه و سطح تمرینات آن ها متفاوت می باشد . آن چه که مشخص می باشد این است که همه ی افراد پس از استفاده از محصول عضله ساز کلیر ماسل Muscle Tech دارای رضایت کامل بوده اند . تاثیرات Beta Tor موجود در کلیر ماسل شرکت ماسل تک آمریکا بر روی افراد مختلف پس از ۱۲ هفته نشان داد که این محصول فوق العاده باعث موارد زیر می شود :
افزایش حجم و ضخامت عضلات مصرف کنندگان
افزایش توان و استقامت عضلات
افزایش سرعت ریکاوری عضلات پس از تمرینات سخت
دانشمندان دانشگاه در ایالت فلوریدای آمریکا پس از بررسی های مختلف روی افراد مختلف دریافتند که افراد پس از استفاده از کپسول های کلیر ماسل ماسل تچ طی ۱۲ هفته چیزی در حدود ۱۴ پوند عضله خشک و با کیفیت دریافت کرده اند . این تنیجه چیزی فرا تر از استفاده از مکمل های بدنسازی گلوتامین ، آمینو اسید و … می باشد .

muscletech-clear-muscle
مکمل عضله ساز ماسل تچ یک قدرت فوق العاده آنابولیک به عضلات شما می دهد و فرایند عضله سازی را سریع تر می کند . هر دو کپسول Clear Muscle ماسل تچ قدرتی معادل ۲۰۰ گرم پروتئین وی را به عضلات شما می دهد .کپسول های Clear Muscle ماسل تچ از یک مایع شفاف و چسبناک تشکیل شده است که به راحتی در دستگاه گوارش باز مشود و به سرعت تاثیر خود را می گذارد . وجود اسیدی مایع کپسول Clear ماسل باعث هضم سریع آن می شود . Clear Muscle با افزایش آنابولیک عضلات تا حدود ۷۱ % و کاهش کاتابولیسم عضلات تا حودو ۵۸ % در فرایند عضله سازی بسیار موثر می باشد . اثر استفاده از این محصول ماسل تچ همانند استفاده از استروئید ها کاملاً مشهود می باشد با این تفاوت که استفاده از آن بدون هیچ گونه عوارضی می باشد .در نمودار زیر می توانید مقایسه ای از افرادی که فقط از گلوتامین ، بی سی ای ای و مکمل های دیگر استفاده کردند را با افرادی که از Clear Muscle استفاده کردن را ببینید .
افراد با استفاده از مکمل Clear Muscle در ۱۲ هفته ۱۶.۳ پوند عضله به دست آوردند و افراد با دوره مکمل های بدنسازی ۴.۶ پوند عضله ظرف مدت ۱۲ هفته ساختند . افراد با استفاده از مکمل کیلیر ماسل شرکت ماسل تچ در حرکاتی مانند پرس سینه ، ددلیفت ، حرکات سرشانه و …افزایش رکورد قابل توجه ای داشتند . بنابراین توصیه می شود که استفاده از محصول کیلیر ماسل را تا ۱۲ هفته ادامه دهید تا بتوانید به بهترین نتیجه برسید .

نتایج به‌دست آمده از ۱۲ هفته مطالعه کلیر ماسل ماسل تک عبارتند از:

 • افزایش توده عضلانی
 • افزایش ضخامت عضله
 • افزایش قدرت و توان
 • احساس شادابی و نشاط

طریقه مصرف:

 • یک وعده (۲ کپسول) را در صبح، بعد از ظهر و عصر مصرف نمایید. در روزهای تمرین ۱ وعده از آن را ۳۰ دقیقه قبل از تمرین استفاده نمایید.
 • روزانه بیش از ۳ وعده (۶ کپسول) در ۲۴ ساعت استفاده نکنید.

 

مکمل پلاسما ماسل Plasma Muscle

مکمل پلاسما ماسل کمپانی ماسل تک با ترکیب ویژه خود یکی از بهترین و قوی ترین مکمل های پیش از تمرین می باشد که در فرایند عضله سازی نیز بسیار قوی و تاثیر گذار می باشد . Plasma ماسل ماسل تچ با ویژگی خاص ترکیب جدید Peak ATP و OptiNOs ، یک مکمل موثر در زمینه عضله سازی می باشد و مناسب برای آن دسته ورزشکاران سخت پسندی می باشد که همواره به دنبال جدیدترین و موثرترین راه های عضله سازی و افزایش توان عضلات بدن خود می باشند .
اگر تا به حال قبل از تمرینات خود از مکمل های حاوی Peak ATP استفاده نکرده اید بدانید که یکی از جدید ترین متد های عضله سازی و افزایش راندمان تمرینات را از دست داده اید . Peak ATP یک حالت از ماده آدنوزین تریفسفات دی سدیم می باشد و در واقع در مورد آن می توان گفت که مهمترین و قدرتمندترین ماده عضله ساز برای افراد در پیش از شروع تمرینات می باشد . در حالت عادی ATP در عضلات بدن شما به صورت درون سلولی وجود دارد و می توان گفت که سوخت اولیه سلول های عضلانی می باشد . همان طور که ATP درون سلولی از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد ، ATP خارج از سلولی نیز اهمیت فراوانی در ساخت عضله برخوردار می باشد .
مطالعات علمی گوناگون نشان می دهد که افزایش سطح ATP در خون به افزایش جریان خون کمک می کند و همین مسئله به افزایش توان و استقامت عضلات ختم می شود . ضمن اینکه در عین حال سیگنالینگ آنابولیک را افزایش می دهد و آن از طریق فعال کردن مسیر mTORصورت می گیرد . بررسی های مختلف نشان می دهد که استفاده از مکملی هایی که حاوی Peak ATP می باشند به همراه انجام تمرینات سخت و منظم رشد توده عضلانی و قدرت عضلات را افزایش می دهد .
بسیاری از مکمل های پمپاژ خون فروشگاه های مکمل های بدن سازی تنها مکمل هایی هستند که بیشتر روی سیستم اعصاب مرکزی شما تاثیر می گذارند و روی فرایند عضله سازی شما تاثیری ندارند . تنها پودرها و کپسول های پیش از تمرین کمی وجود دارند که با ایجاد فرایند های فیزیولوژیک شما را در فرایند عضله سازی و افزایش توان عضلات بدون رساندن عوارض بیشمار یاری کنند .

ویژگی های مکمل پلاسما ماسل :

 • به دست آوردن ۸.۸ پوند ( تقریبا ۴ کیلوگرم ) عضله خالص
 • افزایش ۹۶ % در ضخامت عضلات
 • افزایش استقامت ۱۴۷% نسبت به قبل از استفاده
 • افزایش قدرت ۳۰%
 • توان انجام ۴ بار تکرار بیشتر
 • افزایش باورنکردنی عضلات ۱۰۰ % خالص با کمک Peak ATP و optiNOs
 • افزایش تکرار، پمپاژ خون ، استقامت عضلات و مقاومت در برابر خستگی
 • مواد اصلی تشکیل دهنده آن از تحقیقات علمی و دانشگاهی به دست آمده است
 • کپسول های آن به گونه ای می باشد که غیر قابل کپی و تقلب می باشد

ms-mt-plasma-800x500
دانشمندان بر این باورند که پیک آ تی پی از طریق ۳ فعالیت جداگانه در بدن کار می کند و هر کدام ۱ بخش مهم از قدرت شما را به بهترین نحو ممکن اجرا می کند و بدین وسیله از امکان رشد عضلات شما پشتیبانی می کند .
PEAK ATP باعث افزایش سیگنالینگ آنابولیک می شود که همین مسئله به رشد عضلات بسیار کمک می کند و با هموار کردن مسیر پیک آ ت پ و mTOR در سنتز پروتئین و در نتیجه عضله سازی موثر واقع می شود .
مکمل Plasma Muscle کمپانی ماسل تک تجمع کلسیم را در عضله های اسکلتی بدن بالا می برد . فراموش نکنید که در هنگام خستگی بر اثر انجام تمرینات سطح اکسیژن و تجمع کلسیم در عضلات اسکلتی پایین می آید و همین مسئله در کیفیت فعالیت های شما اثر می گذارد و روند انجام با کیفیت فعالیت ها را کند می کند . نکته ای که اهمیت دارد این است که مکمل های حاوی ATP سطح کلسیم در عضلات بدن را در تعادل نگه می دارد و به خاطر همین در کیفیت انجام فعالیت ها بسیار موثر می باشد .
PEAK ATP گشادشدگی رگهای خونی ورزشکاران را تقویت می کند و از این طریق جریان خون را افزایش می دهد و از همین طریق به شما این امکان را می دهد که در تمرینات تکرار های بیشتری انجام دهید

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *