استفاده رایگان از مکان های ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آقای عابدی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: روز پنجشنبه، ۲۷ مهر، استفاده از استخرهای کوثر و حجاب برای آقایان و استخر نرگس برای بانوان رایگان است.

وی افزود: مکان های ورزشی چند منظوره صادقیه، زیتون، انقلاب ، ۱۵ خرداد ،زین الدین، علم الهدی و زمین تنیس مجموعه ورزشی شهیدحیدریان نیز در فهرست مکان های ورزشی رایگان قرار دارد.

عابدی از افزایش سرانه فضای ورزشی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای پوریای ولی در مجموعه جوادالائمه، زمین ساحلی مجموعه شهدای مدافع حرم در پردیسان و زمین چمن مصنوعی روستای خورآباد بخش کهک از جمله طرح هایی است که در این هفته به بهره برداری می رسد.

وی به تجهیز مجموعه ورزشی صبا با همکاری بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: بنا داریم تجهیز سه مکان ورزشی دیگر را نیز به بخش خصوصی واگذار کنیم که در این زمینه نخستین استان کشور هستیم.

عابدی در پایان یادآور شد برنامه تجلیل از قهرمانان بین المللی و  برون مرزی که قرار بود ۱۵ شهریور برگزار شود، به دلیل برخی ناهماهنگی ها  به بعد از ماه صفر موکول شده است که  امیدواریم بتوانیم این برنامه را به نحو احسن و درخور آنها برگزار کنیم .

بیست و ششم مهر تا دوم آبان ماه در تقویم رسمی کشور ، هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است .

منبع-خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *