آرم بلاستر موثر برای حداکثر شدن رشد عضلات جلوبازو

ناتوانی عضلانی به زمانی گفته می شود که دیگر نمی توانید با فرم درست بدن وزنه بزنید. اما خیلی از ما با کمک گرفتن از شتاب حرکت یا به کار گرفتن سایر عضلات برای بلند کردن وزنه آن را دور می زنیم. برای رشد عضلات جلو بازو باید از آن ها کار کشید، و اگر گروه های عضلانی دیگر به کمک آن ها بیایند، نمی توانید توانایی هایتان را به حداکثر برسانید.

بگذارید به عنوان مثال حرکت جلو بازو با هالتر را بررسی کنیم. وقتی با ادامۀ ست عضلات جلو بازوی شما به ناتوانی عضلانی می رسند، شروع به قوس کردن پشت تان می کنید یا می دهید و برای بالا بردن وزنه آن را تاب می دهید،‌ یا با جلو بردن آرنج هایتان از عضلات شانه هم استفاده می کنید. در هر دو حالت، کارکمتری توسّط عضلات جلو بازو انجام می شود، و روی توانایی تان در عضله سازی تأثیر منفی می گذارد.


بهترین راه برای ایزوله کردن عضلات جلو بازو این است که سبک شروع کنید و روی حفظ فرم درست تمرکز داشته باشید. اگر هنوز در ایزوله کردن عضلات جلو بازویتان مشکل دارید، پشت تان را به یک دیوار تکیه دهید یا از یک آرم بلاستر(Arm Blaster) استفاده کنید تا آرنج ها را در جای خود ثابت نگه دارید. میز لاری هم می تواند به شما کمک کند که جلو بازوهای تان را ایزوله کنید. همینطور برای کار کردن روی هر دست به طور مجزا، می توانید تمرین ها را با یک دست انجام دهید. با ایزوله کردن هر دست، از آن کار بیشتری می کشید، و در نتیجه فواید بیشتری به همراه خواهد داشت.

هم‌اکنون یک آرم بلاستر برای خود بخرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *